Prosinec 2008

Happy New Year 2009!

31. prosince 2008 v 14:42 | Terka
Den se se dnem sešel a bude tu Nový rok, do toho nového Vám přejeme ten nejsprávnější krok. Tajné sny a věčná přání ať jsou rázem splněna. Přejeme Vám hlavně štěstí, zdraví a lásku. Všechno naše úsilí a snažení ať se ve skutečnost v příštím roce promění. Děkujeme Vám za přízeň, kterou k nám chováte a snad i ten budoucí rok bude tak úspěšný, jako ten, se kterým se právě loučíme. Veselého Silvestra Vám přejí Terka a Mišul.

Ashley Tisdale

31. prosince 2008 v 12:26
Kdo je Ashley?
Ashley Tisdale v roce 2008
Ashley Tisdale v roce 2009
Ashley Tisdale v roce 2010

HSM 1.2.3

31. prosince 2008 v 12:19

Scany z časopisů...


Věci,které se nedají zařadit : žebříčky,zajímavosti...


Věci s HSM v českých obchodech a na internetu!
-
Tuto rubriku můžete tvořit s námi!Máte nějakou fotku nebo info,že je nějaká věc s HSM v českých obchodech? Tak nám napište na mail:zefron@email.cz a my to dáme sem na blog s poděkováním:)

3.9 design

31. prosince 2008 v 11:59 | Mišul
A je tu!Konečně chvíle času na nový design!Takže je hlavně zaměřený na nový rok,který oslavíme už za 12hodin!Jinak je z shootu,ktrej zná každý že:D Design se mi aji líbí:D ALe někdy bych se konečně chtěla naučit kodovat,protože ten design Terry mě pstě fascinuje!No a eště chystám takovou menší změnu,ale tý si myslím,že si všichni všimnete...dodělám pár rubrik atd...D

oou

30. prosince 2008 v 21:32 | Mišul
AHoj všichni!Jo Mišul vám píše.Chci se omluvit terce,že nic nedávám,ale ty designy mi dávají zabrat,ale ještě víc teda ti lidi,co ho chcou dneska nebo jindy a nenapíšou mi třeba změnu hesla,protože já pak zapomenu na to,čí je ten dess a sem v háji!No jinak jak tak dělám ty ostatní a nestíhám ten na zefron,takže tu bude zejtra.Ale potíž není jen v designech..poslední dobou mi zabírá čas psaní povídek na oh.jonas,ale jsem ráda,že se Teruš aspoň líbí:DJinak bych byla v háji,protže te´d sem horzná adminka:STak čágo zejtra v poslední den 2008!Fotky z traileru 17 Again

30. prosince 2008 v 11:16 | Terka |  Zac-Gallery
Pomocí jednoho klinutí na níže přiložený obrázek se můžete podívat na fotky z traileru Zacova filmu 17 Again. Ještě podotýkám, že fotky jsou v dobré kvalitě.Behind the Scenes Of Shape Cover Shoot

28. prosince 2008 v 11:39 | Terka |  Ashley Tisdale
Toto video pochází z příprav na focení shootu pro magazin SHAPE, kde můžete slyšet Ashleyin rozhovor a vidět focení. Fotky naleznete o článek níž. Jinak se omlouváme za nepříliš častou aktualizaci blogu, ale v poslední době těch novinek neni opravdu moc. Děkujeme za pochopení.


Zacův dárek k narozeninám

27. prosince 2008 v 19:03 | Terka |  Zac-Gallery
Na této fotce můžete vidět Zaca, který dostal od svých fanoušků k jednavacátým narozeninám knihu, která obsahuje, dopisy, kreseby, básně a fotografie.Happy B´day Vashley.Blog.Cz

26. prosince 2008 v 17:44 | Mišul
Vaše dlouhodobé sbéčko o Vanesse a Ashley Tisdale má dneska narozeniny a to krásné první.Tento blog vlastní dvě super adminky: spisovatelka Pavluš a Klárka.Obě holky sou horzně prima a myslím,že můžu říct i za Terku,že je máme rády=* tak ať i příští rok slaví vashley své narozky!


designy!!!

25. prosince 2008 v 10:42 | Mišul
čáááu!Takže je to důležitý..pro některý..pokud si chcete objednat novoroční design,tak si poslěšte-Už tam mám tři objednávky,takže vás vezmu asi 5.A piště to ve tvaru:
Nick_blog_koho na design(jen hsm cast a miley cyrus!!)_co tam napsat_heslo_pokud máte nějaké extra přání ohledně fotek_a kdy bych vám ho měla na ten blog dát:)
TOTO JE JEN PRO OBJEDNÁVÁNÍ NOVOROČNÍCH!OSTATNÍ DESIGNY SE OBJEDNÁVAJÍ NA ZEFRON-GFX,KDE JSOU VŠECHNY OSTATNÍ I VYSTAVENÉ.A PŘEDNOST MAJÍ NOVOROČNÍ:)

Ecko Unlimited

25. prosince 2008 v 10:29 | Mišul |  Vanessa-Gallery
Jeden z posledních shootů roku 2008 je tady!!!Je Vanessy Hudgens a nafocený pro Ecko.Van tam vypadá opravdu úžasně!!


OMG:D

25. prosince 2008 v 10:06 | Mišul
čááááz všichni!Tak co jak se máte?Abych pravdu řekla tak superově.aši mi koupili oficiální kalendář HSM3,tu hru HSM3,ale jako nwm..:Dpak oblečení,předplatný BG!,diář a hrizně moc dalších věcí a pak pětikilo abych si koupila prej CD Jonasů,že neví jaký chcu.DNo pstě super Vánoce:DA co vy??