Listopad 2009


Nový dess...6.2.

29. listopadu 2009 v 19:11 | Mišul
AHoj bobani!
PO velmi naročnym týdnu se ozývám.. vlastně sem neměla celej tejden čas.. v pondělí učení na 25stránek literatury, úterý na středu, středa taneční, čtvrtek New Moon(příšerně mě zklamal.. nic moc teda.. jeidný co se jim pořádně povedlo je obsazení Taylora=D) a pátek prodloužená v bílém.. bože já si to tam užila, jako nikdy! Miluju tancování, dlouhý šaty a svoje girlsky a naše borce.. zamoc prdel.. a dyž vdíte ty kluci v oblecích, sou tak sexy tak jiní.. ale toe fuk.. Mám tu pro vás new dess, sice pozdě, ale přeci a podle mě je skvělej, už dlouho sem nebyla tak spokojená, jako tento.. vyjadřuje to mojí osobnost vlastně.. je tam snoubení jednoduchosti vložení fotek a chaosu orgamentů a znaků, je takovej živější, použila sem trochu výraznější barvy, ale hole mě si sedly.. a hlavně ta fotka Zaca.. toe asi jediná, co se mi z letošního roku líbí.. je tam prostě famózní.. pravej chlap ,, co říkáte?

Ashley se Scottem si zašli do kina - 23.11.09

25. listopadu 2009 v 6:04 | Terka |  ashley Tisdale 2009
Před tím než se Ashley vydala se Scottem do kina, si byla ještě zacvičit v posilovně v Západním Hollywoodu. Fotky uvidíte v celém článku.
Ashley Tisdale & Scott Speer: Movie MatesHAPPY BIRTHDAY LUCAS GRABEEL - 25!

23. listopadu 2009 v 21:26 | Mišul
Dneska je fakt velkej den! Nejen že naša oblíbená Miley Cyrus má 17 ale i Lucas Grabeel slaví narozky.. má už 25!!Za moooc!! Šechno nejlepší Lucasi!