Prosinec 2009


Vanessa Hudgens slavila 21!

31. prosince 2009 v 14:49 | Terka |  HSM star and Zanessa news
Úžasné překvapení přichystal Zac Efron pro svojí holku Vanessu Hudgens. Ta nedávno slavila své 21. narozeniny, což v USA znamená, že může poprvé pít alkohol.

Vanessa si proto myslela, že když jí Zac pozval na její narozeniny ven, dá si první drink jen a jen s ním. To ale nebyla tak úplně pravda...

Když totiž společně vešli do vyhlášené East Restaurant na Vanessu vyskočilo více než sto jejich společných přátel. "Ness byla absolutně v šoku," prozradila jedna z jejích kamarádek.

Zac pak pronesl dojemnou řeč, při které své přítelkyni popřál všechno nejlepší a všem hostům řekl, aby si užili super noc!

O hudbu se staral DJ Zen Freeman, který pouštěl hlavně hip-hop a popřát přišlo spousta slavných stars, jako například Ashley Tisdale, Selena Gomez nebo Brittany Snow.

Vanessa dostala kupu skvělých dárečků a také dort s jedenadvaceti svíčkami, které jedním dechem sfoukla. Co si přála, neprozradila, místo toho ale všem přítomným poděkovala za to, že přišli. A pak už se tančilo až do brzkého rána...
Source: BRAVO.CZ

Ashley Tisdale "pokukuje" po Robovi

31. prosince 2009 v 14:46 | Terka |  ashley Tisdale 2009
Hvězda HSM nedá bez Twilight ani ránu...
Šílenství Twilight zasáhlo celý svět a nevyhlo se ani hvězdě High School Musical Ashley Tisdale.

Že Ashley pracuje na své dokonalé postavě není žádná novinka, velkým překvapením ale je, že do posilovny, kterou navštěvuje denně, chodí s Twilight star Robertem Pattinsonem.

Háček ovšem je, že Rob o tom nemá ani páru! "Twilight zbožňuju," nechala se slyšet Ashley, a proto si prý koupila spoustu výrobků se Stmíváním a New Moon.

A jedním z nich je i láhev na pití, kterou Ash nosí do fitka. "Pomáhá mi to, když makám na nějakém stroji a už fakt nemůžu, kouknu na Roba a je mi líp," prohlásila nadšeně hvězda Muzikálu ze střední.

Jestli je obdiv oboustranný a Rob používá výrobky s HSM, Ashley neprozradila, svěřila se však, že by Roberta chtěla potkat osobně. Co v tom asi bude? :-)
Source: BRAVO.CZ

Výsledky ankety o nejkrásnější tváře roku 2009

31. prosince 2009 v 11:54 | Terka |  Zac-Zbytek
Máme tu výsledky ankety, kterou pořádal US Magazine a můžete se podívat, jak dopadlo hlasování o 10 Nejkrásnějších mladých tváří roku 2009. Zac se umístil na skvělém čtvrtém místě a tak nezbývá nic jíného, než pogratulovat a popřít plno dalších úspěchů.
1. Chace Crawford (Gossip Girl)
2. Kaya Scodelario (Skins)
3. Kristen Stewart (Luna Nueva)
4. Zac Efron (17 Again)
5. Megan Fox (Transformers)
6. Blake Lively (Gossip Girl)
7. Robert Pattinson (Luna Nueva)
8. Ashley Greene (Luna Nueva)
9. Leighton Meester (Gossip Girl)
10. Orlando Bloom (Piratas del Caribe)
Goodybe forever... your Mišul<3 aneb The end of me..

31. prosince 2009 v 8:34 | Mišul
Hey guys...
Ehm Nevím jak začít.. celý týden se trápím tím, jak to bude dál.. počítám pro a proti o tomto blogu. Boužel už je to tak, že mi vychází stále víc proti než pro.. Tohle bylo pro mě fakt těžký rozhodnutí, protože sem nikdy blog tak úplně neopouštěla, protože kdysy misimasky sem dala na sblog a samo to tenkrát nějak vyšumělo, jenže těď a tady je to jiné.
Víte, říká se, že se má skončit dycky v tom nejlepším, protože pak už to jde jen a jen dolů..A tohle je můj případ..šak to sami vidíte! Designy stojí za houby a prostě všechno. Zac mě už dávno omrzel, vlastně nevím, co sem na něm viděla.. nojo bylo mi 14,ale teď je mi 16 a zajímají mě reální kluci.Ale to není jediný důvod. Dalším tím důvodem je, kde se člověk cítí líp. Vlastně lidi, s kterýma denně komunikuju znám, až na třeba Romču, Leni a Pavluš, jsou z mýho působení na oh-jonas, hlavně že to Lýla Baruška, Andie, Míša...prostě tyhle fajnovkyy.Tohle určitě není chyba Terky a ani moje, že sme si prostě nepadli do noty, ale o tomhle je celý blogování pro mně.
Kouzlo blogování je poznávat nové fajn lidi a psát si s nimi, protože máte stejné zájmy a je pořád o čem se bavit a taky se říká, že se člověk nemá nikým ani sám sebou do ničeho nutit. Tohle téma už dlouho probírám s Pavluš a třeba i s Romčou, která nedávno skončila na efron-hudgens..někteří mají pochopení, jiní to nechápou.
Vím, že terku tu nechávám samotnou, ale ona si dobře vede i beze mě, to vím jistě.
Takže tohle je můj poslední článek na tomto blogu, chci Vám všem moc popřát krásnýho Silvestra a celý nový rok, který bude určitě zas o něco lepší než minulý..
Pokud mě někdo třeba bude hledat nebo si chce pokecat, co já vím, tak mě najdete na OH-JONAS nebo nově taky na OH-SGOMEZ , kde pomáhám mojí malé Lýle=)
JInak PAvluš nedala a udělala pro mě design s nazvem Goodbye, prej abych odešla s parádou=D moc ti děkuju zlatoo! si ta nej s Lýlou na blog.cz=D Samozřejmě záleží na Terce, kdy sem dá staré záhlaví s enjoy fun...
xoxo Mišul.. love you all.. I´ll never forget.. never! It was one of my best times on blog.cz...

Happy New Year 2010!

31. prosince 2009 v 8:15 | Terka
Je to tady! Rok s rokem se sešel a připravy na silvestrovskou noc právě gradují. Jsem nesmírně ráda, že s Vámi můžeme slavit již třetí Silvestr a jak už tomu zvykem bývá, tak bych Vám nejen za mě, ale i za Míšu popřála skvělý vstup do roku 2010, plno nových zážitků, lásky a především zdraví, protože to potřebujeme opravdu nejvíc. Musím konstatovat, že i tento rok byl poměrně úspěšný a nesmírně si vážíme Vaší stálé náklonnosti a doufáme, že se tu spolu budeme setkávat v tak hojném počtu, jako tomu bylo v roce uplynulém. Musím ale přiznat, že několik problematických situací tu bylo, ale asi to k tomu patří a pevně věřím tomu, že je spolu hravě překonáme. Mějte se krásně, dnešek si maximálně užijte a děkujeme za Vaší podporu, protože bez Vás by to nemělo cenu a patří Vám velký DÍK. Dovolila jsem si udělat takové menší přáníčko, tak doufám, že se Vám bude aspoň malinkato líbit. ;)

New Design..

30. prosince 2009 v 14:39 | Mišul
Hey Guuuys!
JAk se máte? já fajne..=D mno dívám se na gossipky noo=D JInak je tu new design s tematikou na nový rok=) není tam tradiční Happy New Year, ale užívej si zábavu v roce 2010=) Doufám, že to bude super rok=D
Nojo..je tam tradiční fotka hsm.. design je zase obyčejný, ale co naděláte, dyž nejsou nápady a člověku se nechce být pořád doma a vymýšlet designy..dyť sou prázdniny taky že?=) Ale snažila sem se o kontrast černé s mnoha barvami, protože dyž se řekne Silvestr, každý si představí bujarý oslavy s rodinou nebo kámošema, tancování, ohňostroj, novoroční přípitek a pusa, prostě to, co každý má rád....=)
Muhahaa už se těším na šampaňský a víno.. prostě co se bude pít=D nejsem žádný hodný dítě..(teda kromě toho, co sem doma=D)
Hej děckaa a co vy a Silvestr? kam valíte pařit???=o Já bych nejradši jela do Nivnice=D=D


Freestyle DVD

30. prosince 2009 v 9:53 | Terka |  Corbin Bleu 2009
Ashley v pořadu Styl'd na MTV

29. prosince 2009 v 20:13 | Terka |  ashley Tisdale 2009
Konečně se objevily nějaké další články o našich stars, jsem za ně fakt vděčná. Tento se týká Ashley a její účasti v epizodě pořadu Styl'd, který je vysílán na hudební stanici MTV. Zatím Vám můžu poskytkout pouze ukázku z této epizody. Řeč bude určitě o módě, máme se na co těšit.
Vanessa ukončila spolupráci s Ecko red

28. prosince 2009 v 23:41 | Terka |  Vanessa-zbytek
Omlovám se, že jsem za celý den nevložila ani jeden článek, ale bohužel se mi nepodařilo žádný aktuální najít. Ale chtěla jsem napsat jednu zásadní věc. Určitě už víte, že v posledních dnech se na internetu rozmohla zpráva, že Vanessa Hudgens, která byla spatřena 20.prosince na autogramiádě v nákupním centru SKECHERS v Universal City Walk, Californie, tak ukončila svou dvouletou spolupráci se sponzorstvím obchodní značky Ecko red. Určitě se Vám vybavují všechny různé photoshooty, které Vanessa nafotila, videa, která natočila a hlavně díky ní se začala tato móda prosazovat, protože co si budeme nalhávat. Každému si líbí, když má něco stejného, jako jeho oblíbená hvězda. Myslím, že je to vážně škoda, ale život jde dál a třeba přídou další perspektivnější nabídky.