Únor 2010Oznámení

27. února 2010 v 16:19 | Terka
Po delší době mám pro Vás informaci o dalších změnách. Jak jste si asi všimli, tak dneska byly do menu vloženy ikonky pár z mým Affiliates. Ikonky dělal kdo jiný než můj nejlepší přítel Fanda a moc mu za to děkuju, protože jsou úžasné. Vybrala jsem jen pár blogů, jejichž majitelé se snaží psát ke mě komentáře a já se pokouším jim to oplácet stejnou mírou. Doufám, že je to potěší a časem může přibýt i více blogů, to je jen a jen na Vás. Jinak bych se chtěla všem moc omluvit, že tento týden jsem těch komentářů moc nenapsala, ale byl to velmi krušný týden a ten příští Vám to všem vynahradím. Moc děkuju, že na blog stále chodíte.


Hlasujte pro Vanessu v anketě Top 10 párů 2010

27. února 2010 v 13:07 | Terka |  Vanessa-zbytek
Určitě víte, že v poslední době tu o Vanesse nemáme moc aktuálních novinek a proto se mi podařilo narazit na anketu, kde pro ní můžete hlasovat. Vebové stránky Moviefone.co.uk vytvářejí anketu, kde je 10 různých párů, které spolu účinkují v nějakém společném filmu. Nečekejme tedy, že se bude jednat o Zaca a High School Musical, ale o film Beastly, kde je hlavní postavou Alex Pettyfer a právě pro tuto dvojici můžete hlasovat. Takže pokud máte zájem, tak stačí kliknout ZDE a každý může poslat jeden hlas. Proto by se nás mělo najít co nejvíc, protože zatím vede Robert Pattinson & Emilie de Ravin.
Corbin v pořadu s Wendy Williams v NYC - 26.2.10

27. února 2010 v 12:49 | Terka |  Corbin Bleu 2010
O svém prvním polibkuZac a Emily Hubson v boji proti rakovině

27. února 2010 v 0:25 | Terka |  Zac-Gallery
Máme tu jednu společnou fotografii na které můžete spatřit Zaca s Emily Hobson, která trpí rakovinou. Rozhodla se s ní bojovat a nevzdala tak svojí naději a společně se Zacem propagují náramky nadačního fondu Cancer Foundation, které si může zakoupit opravdu každý a celkový výtěžek půjde na léčbu lidí trpící právě touto nemocí. Podrobnější informace se můžete dozvědět také ZDE.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku