Červenec 2010

Zac Efron - Pařba ve strip baru!

31. července 2010 v 23:45 | Terka |  Zac-Zbytek
zefron.blog.cz
Za tenhle večírek Vanessa Hudgens na svého přítele asi moc pyšná nebude...
Na noční tah New Yorkem se vydali minulý víkend hvězdy filmu Muzikál ze střední Zac Efron (22) a Corbin Bleu. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ovšem cestou nepotkali dalšího kamaráda. Ten vzal HSM stars do striptýzového baru Flashdancers Gentlemen´s Club, kde za ně utratil v přepočtu 40 000 Kč!

"Přišli v neděli večer a už měli něco vypito," říká zaměstnanec podniku a pokračuje: "Posadili se do VIP lože, která je hned vedle hlavního pódia a od tanečnic je dělí jen malé zábradlí."

Kluci si objednali láhev vodky a bavili se pohledem na krásné slečny. Tři brunety je okouzlily natolik, že je požádali o soukromý tanec.

"Pozvali je do své lože a zaplatili za hodinovou soukromou show. Co přesně se tam dělo nevím," prozradil ještě barman a dodal, že Zac a jeho kumpáni odešli kolem třetí hodiny ráno. Mluvčí Zaca i Corbina potvrdili, že kluci si v nočním klubu skutečně užívali. Co si o akci myslí Vanessa, se nám ale zjitit nepodařilo.
Zdroj: Bravogirl.czJaký bude Sucker Punch?

31. července 2010 v 14:14 | Terka |  Vanessa-zbytek
zefron.blog.cz
Takový fantasy film tu ještě nebyl...
Story
Film se odehrává v 50. letech minulého století a je o dívce, kterou nevlastní otec pošle do ústavu. Jejím jediným únikem z drsné reality jsou sny. Ty jsou plné akčních scén a fantasy podívané!

Zajímavosti
Jde vlastně o šest filmů v jednom. Každá z dívčiných představ totiž dostala vlastní prostor. Film by se měl objevit i ve 3D kvalitě.

Vanessa Hudgens o Sucker Punch
"V každé povídce hraji stejnou roli, ale mění se okolnosti a prostředí. Byl to asi nejintenzivnější fyzický trénink, jaký jsem kdy zažila. Nebyl to trénink jen fyzický, ale i psychický. Některé scény byly opravdu náročné a bylo těžké se na ně připravit. Je to asi nejsilnější film, který jsem kdy natočila!"

Hrají: Emily Browning, Vanessa Hudgens, Abbie Cornish, Jena Malone, Jamie Chung
Režie: Zack Snyder
Premiéra: 7.4.2011
Zdroj: Bravo.cz
Zac Efron: "Byl jsem pitomec!"

30. července 2010 v 17:02 | Terka |  Zac-Zbytek
zefron.blog.cz
Ve filmu Muzikál ze střední si zahrál basketbalovou hvězdu, ve skutečném životě ale Zac ve škole oblíbený vůbec nebyl, ba naopak...
"Byl jsem považován za třídního pitomce," přiznal se nedávno Zac (22). Zároveň se ale svěřil, že i přesto měl dost kamarádů.

"Nevadilo mi, že si o mě spolužáci myslí, že jsem naivní. Nepřemýšlel jsem nad tím a naštěstí mi nikdo neubližoval, takže střední školu jsem si vážně užil," svěřila se HSM star!

A jak by pokračovala jeho studia, kdyby nezačal kariéru v Hollywoodu? "Kdybych měl štěstí, dostal bych se na vysokou. Žádný oblíbenec bych ale asi nebyl, nejspíš bych byl taková šedá myška," tvrdí Zac!

Na druhou stranu ale dodává: "Pravdou ovšem je, že s těch lidí, kteří byli na základce nejvíc cool, se teď vyklubali největší looseři a někteří z nich se dokonce pohybují na hraně zákona!"

"Když jsem začal ve škole chybět kvůli castingům a natáčení, všichni si ze mě utahovali. Jakmile si začali vyprávět nějaké historky, které se ve škole staly, měl jsem pocit, že o něco přicházím. Teď už ale vím, že mi nic neuteklo a za ten úspěch to stálo!"
Zdroj: Bravo.cz